יעוץ עסקי

מחקרים מראים שההצלחה של עסקים קטנים שנעזרו בייעוץ עסקי גדולה משמעותית בהשוואה לכאלה שלא התייעצו. מסתבר שייעוץ עסקי מזרז את ההתפתחות העסקית  ומאפשר לעסק להיות יותר רווחי באופן משמעותי.

במה ייעוץ עסקי יעזור לכם?

יועץ חיצוני מומחה יסתכל ביחד אתכם בכלים מקצועיים על העסק. התמונה שהוא ייצור (אבחון ארגוני) תאפשר לכם להבין מה אתם יכולים לעשות כדי שהעסק יצליח יותר.

אסטרטגיה: לצמוח בכיוון הנכון ובצורה הנכונה.

ליצור בהירות לגבי תוכנית הפעולה שתוביל את העסק שלכם להצלחה.

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבמהלכו יועץ מומחה בעסקים, בניהול, בתפעול, כוח אדם, כספים, שיווק ועוד יעזור לכם, תוך שילוב הידע המצטבר שלכם והידע המקצועי בתחום הארגון והניהול לפתח את העסק.

כשיש לצדכם יועץ מקצועי, אתם יכולים להיות יותר רגועים ובטוחים שהעסק יפעל וינוהל בצורה נכונה. וזהו הבסיס להצלחה.

שירותים נוספים

כדאי לקחת ייעוץ עסקי?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים יודעים כשמשהו לא טוב קורה בעסק ומונע מהם להתקדם ולהצליח. רואים את זה בשורה התחתונה. העסק לא מניב רווחים משביעי רצון, או שהוא מפסיד ולא מאפשר להביא פרנסה הביתה. אי הצלחה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות.  העובדים לא עושים את מה שמצפים מהם, הלקוחות מתלוננים, מערכות היחסים מתוחות ועוד. אי הצלחה של העסק יכולה להיות תופעה מתמשכת לעיתים חודשים ואף שנים.

אלברט איינשטיין אמר הגדיר "אי־שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות". אותו דבר נכון גם בעסקים.
אם לא תעשו משהו אחר או בצורה אחרת, הסיכוי להגיע לתוצאות שונות אינו גדול.

זה הזמן לבדוק אפשרות להיעזר בייעוץ חיצוני (ייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי, כלכלי, אימון, גישור וכד') ולקדם את העסק שלכם לרמה הבאה!

הנה כמה נושאים לחשוב עליהם כשאתם מתלבטים אם לקחת ייעוץ עסקי:

מה תרוויחו מייעוץ עסקי?

היועץ העסקי, מביא אתו מומחיות ספציפית בייעוץ לעסקים. ניהול זה מדע שמבוסס על שיטות ומחקרים ודורש למידה שוטפת ופיתוח מומחיות כדי להבין אותו לעומק, וזה מה שיועץ עסקי עושה – ממשיך ללמוד ולהתמחות בנושא ניהול והצלחה בעסקים על מנת שיוכל לעזור באופן מיטבי ללקוחות שלו.

מייעוץ עסקי תוכלו להרוויח שלשה דברים עיקריים – 
1 – אוזן קשבת מקצועית לרעיונות ולשאיפות שלכם שתעזור לכם "לסדר את הרעיונות בראש" ולהעריך את הערך והרווחיות הפוטנציאליים שלו.
2 – גורם מקצועי שיעזור לכם להתוות את התכנית ואת השיטה להוציא את הרעיונות המועילים לפועל.
3 – גוף חיצוני שילווה אתכם בעת יישום התכנית ועד להפקת התוצאה והרווח אליהם אתם שואפים.

דימוי עצמי כלוקחים ייעוץ עסקי

תרשו לי לצטט לקוח שלי, בעל עסק בגודל בינוני בתחום היבוא והשיווק:
"את הכסף הגדול התחלתי לראות כשהתחלתי לעבוד עם יועצים". האם זה אומר שאותו בעל עסק לא ידע איך לנהל את העסק שלו לפני שלקח ייעוץ? אין ספק שהוא ידע להקים את העסק ולהביא אותו במשך שנים לגודל ולרווחיות מסוימים. מנקודה זו, היה צורך ביותר מאדם אחד כדי "להזיז את העגלה קדימה", ורצוי אדם מקצועי.

כשאתם לוקחים ייעוץ עסקי, אתם אומרים שהגיע הזמן לשמוע ייעוץ מקצועי, למצוא ביחד חלופות להתקדמות וליישם דרכים חדשות.

איך מממנים תהליך ייעוץ עסקי

כמו כל תהליך ייעוץ, גם ייעוץ עסקי עולה כסף. עליכם להחליט בשיקולים של עלות – תועלת עד כמה שווה לכם להשקיע כדי לקדם את העסק שלכם. הקצו תקציב לנושא הייעוץ בהתאם ליעדים שאליהם הייתם רוצים שהייעוץ יביא אתכם, ובהתאם  לתחומים בהם אתם רוצים עזרה.

בעלי עסקים קטנים מוצאים את עצמם פעמים רבות מוצפים ברעיונות ובדילמות לגבי העסק שלהם. במקרים כאלה, יועץ מומחה בתחום הניהול והארגון יכול לסייע במיקוד, בבחירה נכונה, בהבנייה של הרעיונות ובארגון שלהם באופן שיאפשר להוציא אותם לפועל ולשפר את תוצאות העבודה.

תפעול אופטימלי של העסק? יעילות? הגדלת מספר הלקוחות? שיווק? צמיחה נכונה? גיוס עובדים מתאימים? ניהול עובדים? שיפור מערכות יחסים במקום העבודה?

מטרתו של הייעוץ העסקי לעסקים קטנים היא לעזור לבעלי העסקים לקבל את ההחלטות הנכונות ולפעול באופן מיטבי לקידום העסקים שלהם.

.פנו עוד היום לקבלת פרטים על ייעוץ עסקי שכולל אבחון, ייעוץ, תכניות פיתוח, אימון והדרכה שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם למקום שאליו אתם שואפים.