דף שירותים פנימי

בית פיתוח עסקי

פיתוח עסקי

תכנית פיתוח עסקי מטרתה לבחון את אפשרויות הפיתוח של העסק ממצב נוכחי למצב פוטנציאלי. בתכנית יוגדרו יעדי צמיחה ריאליים שיתורגמו להגדלת נתח השוק, הגדלת נתח הלקוח והגדלת רווחים. התוצר של התכנית העסקית יהיה הגדרות ברורות שישמשו את מקום העבודה ואת העובדים, תכנית שיווק שנתית שמתייחסת לכל אחת ממשפחות המוצרים ומותאמת לצרכים הספציפיים של קהלי היעד שלכם.

חזון

מה מניע אתכם? את מי אתם בוחרים לשרת? מה הערכים שלכם? מה נחשב בעיניכם להצלחה?

רשימת מצאי של חלקי העסק

מה קיים ומתפקד ובעסק שלכם ומה דורש פיתוח נוסף – יעדים מוגדרים? נראות? ניהול מלאי / רכש? ניהול קשרי ספקים? ניהול עובדים? ניהול קשרי לקוחות? שיווק? מכירות? ניהול התפעול? ניהול כספים?

מצב השוק

מה בתחום הפעילות שלכם ניתן להגדיר כשוק מתפתח? טרנדים של השנים האחרונות? תחזית עתידית? מה נחשב לשוק רווי? אילו טכנולוגיות חדשות נוספו בתחום שלכם? מהם הסטנדרטים שלקוחות מצפים להם?

בידול, מיצוב ומיתוג

כשהלקוחות שלכם חושבים עליכם, על אילו "סקאלות" הם ממקמים אתכם מבחינת מוצרים? מחירים? מה היתרונות והתכונות שהלקוח חושב עליהן כאשר הוא פונה אליכם? מהם המאפיינים הייחודיים שלכם? מהם היתרונות היחסיים שלכם? מהם החסרונות והמגבלות היחסיים שלכם? מה הלקוחות שלכם מחפשים כשהם פונים אליכם (הרובד הגלוי), מה הצרכים הפסיכולוגיים שלהם? מהן שיטות המכירה המרכזיות שלכם? מהן שיטות המשנה? כיצד אתם יכולים להקל על הלקוחות שלכם את הרכישה?

הגדרת קהלי היעד

מיהם האנשים שלדעתכם קיים סיכוי גדול שירצו לקנות את מה שאתם מציעים? מה המאפיינים שלהם? היכן הם נמצאים?

פיתוח תכנית שיווק שנתית

תכנית השיווק צריכה להיות מותאמת לטווח המוצרים והשירותים ממוקדת יעדים ומוגדרת מבחינת גודל ההוצאה בהתאם ליעדים

תכלס -
יעדים אפשריים:

הרחבה וגיוון של קהלי היעד (פיתוח קהלים חדשים)

הגדלת קהל היעד המרכזי מבחינה גיאוגרפית (פיתוח קהל קיים לרבות מכירות חוזרות ומכירות משלימות)

כל יעד צריך להיות מגובה בתכנית להוצאת היעדים לפועל.

כלי נגישות

Powered by - Wemake

Call Now Button