צור איתנו קשר: 054-4984436 | דואר אלקטרוני: dina@keidar.net

MultiPurpose

054-4984436
שיחת היכרות אחת בחינם וללא התחייבות

הקמת עסק -

אני מזמינה אתכם ללמוד כיצד
√ תקימו עסק בצורה נכונה
√ תמנעו מטעויות יקרות
√ תגיעו לרווחיות במהירות

פרטים נוספים

התקדמות בעבודה בעזרת שיפור מיומנויות

אני מזמינה אתכם ל-10 פגישות שבהן תלמדו
√ כיצד לבנות רשת קשרים שתקדם אתכם
√ כיצד להציג נושא ולתקשר עם כל מי שתרצו
√ מיצוב אישי כבסיס להתקדמות

פרטים נוספים

שידרוג העסק המשפחתי

לאחר סדרת מפגשי ייעוץ ואימון תוכלו -
√ לעבוד בכיף ביחד
√ לנהל את העסק במקצועיות
√ לקדם את העסק המשפחתי למדרגה הבאה

פרטים נוספים

עסקים קטנים מגיעים לרמה הבאה

ייעוץ, אימון והדרכה שיאפשרו לכם
√ למצות את הפוטנציאל העסקי שלכם
√ לשפר רווחיות
√ לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית

פרטים נוספים

מסלולי אימון בעולם העבודה

בחירת מקצוע- לא מצליחים להחליט מה מתאים לכם ללמוד? לא יודעים באיזה מקצוע תרצו לעסוק? - החלפת תחום עיסוק - עובדים במקצוע מסוים ומרגישים תסכול, חוסר מיצוי, מרגישים שאתם לא במקצוע שבו אתם אמורים להיות? - התקדמות בעבודה - למה מקדמים את החבר/ה שלכם ואתם תקועים באותו תפקיד? מדוע מפטרים אתכם פעם אחרי פעם?

המשך לקרוא

הקמת עסק

אתם רוצים להקים עסק חדש אבל חוששים שאין לכם את הידע הנחוץ? לא בטוחים שהעסק שאתם רוצים להקים יכול להיות רווחי?רוצים להקים עסק שיוכל לפרנס אתכם ולהתפתח? מחקרים מראים שהסיכוי של עסק לשרוד ולהתפתח עולה ב-80% אם הוא לוקח ייעוץ עסקי בתחילת הדרך! אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקימים את העסק שלכם בצורה נכונה, עושים את כל מה שחשוב לעשות כבסיס להצלחה, בואו לקבל יעוץ עסקי.

המשך לקרוא

ייעוץ ארגוני לעסקים קטנים ובינוניים

מחקר על עסקים קטנים שהתפרסם בשנת 2014 מראה שעסקים קטנים שלקחו ייעוץ עסקי הצליחו יותר באופן משמעותי. התפתחו וצמחו יותר, שרדו זמן ארוך יותר, הרווחים שלהם היו גבוהים יותר באופן משמעותי. מה אתם יכולים לעשות כדי שהעסק יצליח יותר? יצמח בכיוונים הנכונים ובצורה הנכונה? כיצד תוכלו להתמקד בביצוע הפעולות שיובילו וימשיכו להוביל את העסק שלכם להצלחה? קחו ייעוץ שיעזור לכם לפתח את העסק כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהעסק פועל ומנוהל בצורה נכונה וממצה את הפוטנציאל שלו.

המשך לקרוא

ייעוץ לעסקים משפחתיים

עסקים משפחתיים הם בעלי פוטנציאל גבוה בשל מוטיבציה ומחויבות גבוהה של בני המשפחה לעסק. עם זאת, הם מורכבים לניהול בגלל שהרכיב המשפחתי מתערבב עם הרכיב העסקי. מריבות? מאבקי כוח? החלטות לא ענייניות ולא נכונות לעסק? אלה כמה מה"מחלות" שמחבלות בהצלחה של עסקים משפחתיים. ייעוץ עסקי מאפשר בניית הסכמות וחזון משותף שמביא לידי ביטוי את הצרכים של כל בעלי העניין, כך שתוכלו ליצור מרחב נכון לקידום העסק לרמת ההצלחה הגבוהה יותר האפשרית עבורו.

המשך לקרוא