צור איתנו קשר: 054-4984436 | דואר אלקטרוני: dina@keidar.net

MultiPurpose

054-4984436
שיחת היכרות אחת בחינם וללא התחייבות

הקמת עסק -

אני מזמינה אתכם ללמוד כיצד
√ תקימו עסק בצורה נכונה
√ תמנעו מטעויות יקרות
√ תגיעו לרווחיות במהירות

פרטים נוספים

התקדמות בעבודה בעזרת שיפור מיומנויות

אני מזמינה אתכם ל-10 פגישות שבהן תלמדו
√ כיצד לבנות רשת קשרים שתקדם אתכם
√ כיצד להציג נושא ולתקשר עם כל מי שתרצו
√ מיצוב אישי כבסיס להתקדמות

פרטים נוספים

שידרוג העסק המשפחתי

לאחר סדרת מפגשי ייעוץ ואימון תוכלו -
√ לעבוד בכיף ביחד
√ לנהל את העסק במקצועיות
√ לקדם את העסק המשפחתי למדרגה הבאה

פרטים נוספים

עסקים קטנים מגיעים לרמה הבאה

ייעוץ, אימון והדרכה שיאפשרו לכם
√ למצות את הפוטנציאל העסקי שלכם
√ לשפר רווחיות
√ לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית

פרטים נוספים

ייעוץ עסקי / ייעוץ ארגוני במחיר מוזל

עסקים בהקמה, בתהליכי צמיחה, בצמצום או בקשיים יכולים לפנות בבקשה לקבלת תקציב שעות מסובסד לחונכות עסקית. חונכות עסקית היא ייעוץ ארגוני / עסקי לכל דבר, במסגרתו מוקצה לעסק יועץ מומחה, בעל השכלה וניסיון מתאימים, שעבר תהליך מיון קפדני בעת קבלתו לרשימת היועצים המורשים של משרד הכלכלה במסגרת תכנית החונכות. היועץ שמוקצה לעסק מותאם באופן ספציפי לצרכיו של העסק הפונה. היועץ יסייע לעסק להשתפר, להתקדם, יילווה מקצועית הקמתו של עסק חדש, ועוד על פי מצב העסק, יעדיו ושאיפות מקימיו.

כאשר מתייעצים עם יועץ עסקי מומחה, אפשר להימנע מטעויות ומן ההפסדים הכספיים שנגרמים בעקבותיהם.
יועץ עסקי יעזור לעסק לצאת במהירות ממצבים לא רצויים כגון, עיכובים בהקמה או עיכובים בהתקדמות למדרגה הבאה של העסק.
לעיתים הפעילות השוטפת ו/או הניהול של העסק אינם מיטביים, דבר שפוגע בתוצאות העסקיות ועלול במקרים מסוימים להביא להדרדרות העסק ואף להתמוטטות ולסגירה. יועצים עסקיים הם בעלי מקצוע מומחים בתחומי התפעול והניהול, בתחומי הכספים והשיווק. מומחיותם מגלמת בתוכה ידע רב והבנה לגבי אופני הפעילות המומלצים כדי להגיע לתוצאות מיטביות עבור העסק, בעליו ועובדיו.

עסקים בשלב ההקמה יקבלו, במידה ויימצאו מתאימים לכך, תקציב שעות בסיסי, שיאפשר להם לתכנן את העסק בקווים כלליים ולקבל תמונה כללית לגבי התשתיות הנדרשות ואופן התפעול המיטבי לשלב זה.
עסקים בתהליך צמיחה, יעברו אבחון יסודי בו יוגדרו הפערים שיש לגשר עליהם במעבר מעסק זעיר לעסק קטן או בינוני. תותווה תכנית פעולה מבחינת דרישות כח האדם, דרישות תפעול וניהול הדרכה ועוד. 
עסקים שהאתגר העומד בפניהם נובע ממאפייניו של העסק (כגון עסק משפחתי), יקבלו סיוע ספציפי להתגברות על אתגרים אלו: שילוב בין דורי, ניהול מקצועי של עסק משפחתי וכד'.

כיום עומדת עלות של שעת חונכות עסקית מוזלת במסגרת החונכות העסקית של משרד הכלכלה על 80 שקלים, עליהם יש להוסיף מע"מ כחוק. שעת ייעוץ סטנדרטית בשוק החופשי עולה בממוצע 250 שקלים.

אם אתם רוצים להיטיב עם העסק שלכם, להתקדם ולעשות פחות טעויות בדרך, להגיע במהירות ליעדים עסקיים שהצבתם לעצמכם, ואם אין לכם בתוך העסק שלכם מומחה לנושאי ניהול כללי, שיווק, ניהול משאבי אנוש, תפעול וכד', פנו עוד היום לייעוץ עסקי.

הדרך הטובה ביותר עבורכם תהיה לפנות אלי, כדי שאעביר את פרטיכם למשרדי מעו"ף (בעבר מט"י) הקרובים לאזור מגוריכם, על מנת לבדוק את זכאותכם לתקציב שעות לחונכות עסקית.

עד היום מספר עשרות אלפי עסקים קיבלו מענה במסגרת התכנית המצוינת הזאת. בואו והיו חלק מהם.

לפרטים נוספים על התכנית מצ"ב קישור לאתר של מעו"ף:

http://www.maof.co.il/