צור איתנו קשר: 054-4984436 | דואר אלקטרוני: dina@keidar.net

MultiPurpose

054-4984436
שיחת היכרות אחת בחינם וללא התחייבות

הקמת עסק -

אני מזמינה אתכם ללמוד כיצד
√ תקימו עסק בצורה נכונה
√ תמנעו מטעויות יקרות
√ תגיעו לרווחיות במהירות

פרטים נוספים

התקדמות בעבודה בעזרת שיפור מיומנויות

אני מזמינה אתכם ל-10 פגישות שבהן תלמדו
√ כיצד לבנות רשת קשרים שתקדם אתכם
√ כיצד להציג נושא ולתקשר עם כל מי שתרצו
√ מיצוב אישי כבסיס להתקדמות

פרטים נוספים

שידרוג העסק המשפחתי

לאחר סדרת מפגשי ייעוץ ואימון תוכלו -
√ לעבוד בכיף ביחד
√ לנהל את העסק במקצועיות
√ לקדם את העסק המשפחתי למדרגה הבאה

פרטים נוספים

עסקים קטנים מגיעים לרמה הבאה

ייעוץ, אימון והדרכה שיאפשרו לכם
√ למצות את הפוטנציאל העסקי שלכם
√ לשפר רווחיות
√ לעבוד בצורה מסודרת ומקצועית

פרטים נוספים

articles

Family Business

בעסקים שמצליחים שנים רבות קיים הרצון להמשיך את קיום העסק גם בדור הבא. אילו שיקולים וצעדים חשוב לקחת בחשבון כדי לעשות מהלך של שילוב דור ב' בצורה אופטימלית?

המשך לקרוא

Family Business (2)

האמונה העממית מלמדת אותנו שלא כדאי לעשות עסקים עם משפחה. כאשר אנו עושים עסקים עם קרובי משפחה אנו מגלים שמעבר לעסקה, קיימים צללים שמקורם אינו בעסקה גרידא, אלא בהקשר האישי-משפחתי, ושלעסקה קיימות השלכות שלא היו מתקיימות אם מולנו לא היה עומד בן משפחה.

המשך לקרוא

האם מתאים לך להיות עצמאי?

אנשים רבים חולמים להקים עסק עצמאי. כשמשתחררים מהצבא, לאחר מספר שנות עבודה כשכיר, כל זמן יכול להיראות ליזם כזמן מתאים להקים את העסק שלו. להגשים חלום: אני לא אוהב שאומרים לי מה לעשות, אני לא איש של מסגרות, זה לא הוגן שהבעלים מקבלים הרבה כסף על העבודה שלי ואני רואה רק את הפירורים, תמיד חלמתי שיהיה לי עסק משלי, מה שאני מציע עדיין לא קיים - אלו הם משפטים ששומעים מיזמים שהחליטו להקים עסק, להפוך למעסיקים של עצמם. כדי לקבל החלטה שקולה, כדאי לבחון כמה שיותר צדדים והשלכות של ההחלטה להפוך לעצמאי, וזאת על מנת להפחית את מספר ההפתעות שיחכו ליזם כבר בתחילת הדרך.

המשך לקרוא

מה לא לעשות כשמקימים עסק

איך בדרך כלל כדאי לפעול כדי לבנות עסק שישרוד לאורך זמן ויפרנס אותנו? מספר תשובות מופיעות בהמשך, אך אינן מהוות תחליף לייעוץ עסקי ספציפי.

המשך לקרוא

Get ahead at work

עובדים מוכשרים רבים מוצאים את עצמם בעמדת נחיתות בעבודה. עמדה זו משקפת את תדמיתם בעבודה יותר מאשר את כישרונם. כדי להצליח בעבודה יש צורך לעשות יותר מאשר עבודה מצוינת. על כך במאמר הקצר להלן.

המשך לקרוא

שיתוף חברים לעבודה בעניינים אישיים

רבים מאיתנו שוהים מרבית שעות היום שלנו בעבודה. הצורך החברתי שלנו מכתיב יצירת קשרים שהם מעבר לקשרי עבודה עם הקולגות שלנו.

המשך לקרוא

Choosing Suitable Employees

כל שיובא להלן מתייחס למיון עובדים שמתבסס על קריאת קורות חיים וראיון אישי בלבד. לפני שניגשים למלאכת בחירת העובד המתאים, יש ליצור תיאור תפקיד כתוב, או להסתמך על תיאור תפקיד קיים.

המשך לקרוא

Growing Your Business

אתם יודעים שאתם בכיוון הנכון מבחינה עסקית כאשר לקוחות פונים אליכם ויש ביקוש למוצר או לשירות שאתם מציעים. אל תעשו טעויות בתהליך הצמיחה. על טעויות בתהליך הצמיחה משלמים בכסף ולעיתים הן אף עשויות לגרום נזק משמעותי לעסק. המפתח להצלחה: השקיעו בניהול כבר היום.

המשך לקרוא

business success rules

כולנו רוצים להצליח. הצלחה גורמת לנו להרגשה טובה ומאפשרת לנו להשיג את השאיפות שלנו. אינספור מחקרים נעשים בנושא ההצלחה, ספרים, סרטים הרצאות בנושא ההצלחה יוצאים חדשות לבקרים. במאמרון קצר זה אני מציעה לכם טיפים שמבוססים על ניסיון עבודה רב שנים, בהם תוכלו להשתמש כדי לשפר את מידת הצלחתכם.

המשך לקרוא

ייעוץ עסקי / ייעוץ ארגוני במחיר מוזל

מזה למעלה מ-15 שנה פועלת בישראל תכנית שמטרתה לסייע לעסקים הקטנים בישראל לקום, להתרחב ולהתנהל בצורה נכונה. הכוונה היא לעסקים זעירים (1-4 עובדים) כמו גם לעסקים קטנים ובינוניים (5-100 עובדים) מתחומי הייצור המסחר והשירות. במסגרת תכנית זו אפשר לקבל ייעוץ עסקי מיועצים מובילים במחיר מצחיק.

המשך לקרוא

שיפור מיומנויות קבלת ההחלטות שלך

ישנם אנשים שמחליטים בקלות ואחרים שאצלם קבלת החלטה הינה מסע קשה ומורכב. המחיר שאנו משלמים על החלטות שגויות עשוי להיות גבוה. בעידן בו אנו נדרשים לקבל החלטות רבות, כדאי להכיר כמה דרכים לשפר את מיומנויות קבלת ההחלטות שלנו, כדי לשפר את הסיכויים שנגיע להחלטות טובות עבורנו.

המשך לקרוא

ישיבות צוות בעסקים קטנים

שני דברים חיוניים בישיבות צוות: שיהיו נחוצות (שתהיה להן מטרה מוגדרת) ושיהיו אפקטיביות - שמה שרוצים להשיג באמצעות הישיבה אכן יקרה שם. מכיוון ששעות העבודה יקרות, אנו רוצים להימנע מבזבוז זמן (שבישיבת צוות הוא במכפלה של מספר המשתתפים) וכן להפיק את התוצאות הנהדרות שיכולות לקרות רק בישיבת צוות: תיאום, הדרכה, פיתוח תכניות עבודה ועוד.

המשך לקרוא

נטוורקינג - בניית רשת קשרים עסקית

רשת חברתית היא רשת של קשרים שעומדת לרשותנו. משפחה, מקום עבודה וקבוצת חברים הן רשתות שמתקיימות באופן טבעי ונבנות אם נרצה או לא נרצה במהלך חיינו. האנשים שנמצאים ברשת שלנו הם אנשים שאנחנו יכולים לפנות אליהם למטרות שונות, כאשר אנחנו צריכים עזרה והם יכולים לפנות אלינו.

המשך לקרוא

ההזדמנות והסכנה בהקמת עסק עם שותף

יזמים רבים ששוקלים להקים עסק מתלבטים האם לצאת לדרך לבדם או לצרף אליהם שותף. הדילמה הזו חשובה ביותר מפני שהיא יכולה לקבוע את גורלו של העסק.

המשך לקרוא

A few Comments on Choosing the "Right" Worker

מה חשוב יותר לבדוק כאשר מגייסים עובד חדש - פוטנציאל או ניסיון?

המשך לקרוא

נתונים סטטיסטיים כבסיס לתכנון בעסק הקטן

נתונים סטטיסטיים כבסיס לתכנון בעסק הקטן כל עסק קטן יכול להרוויח מכך שישקיע זמן, לפחות אחת לשנה בתכנון שמבוסס על נתונים מרוכזים מעבודתו

המשך לקרוא

מה נדרש משכיר בחברה גדולה כדי להצליח?

מאמר שכתבתי ביחד עם קולגה והתפרסם בירחון משאבי אנוש בינואר 2014. המאמר בוחן את התכונות והפעולות הנדרשות משכיר על מנת לשרוד ולהתקדם בארגון גדול. קישור למאמר בירחון משאבי אנוש: http://www.hrisrael.co.il/document/68577,7467,1156,.aspx

המשך לקרוא

קצרים - טיפים בשני משפטים לעסקים קטנים ובינוניים

חמישה טיפים מובילים וחשובים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. ישמו אותם ותעלו את העסק שלכם מדרגה מבחינת תפעול ותוצאות.

המשך לקרוא

קצרים2 - טיפים בשני משפטים לעסקים קטנים ובינוניים

טיפים לעסקים קטנים ובינוניים - חלק 2 חמישה טיפים נוספים בסדרת הטיפים לעסקים קטנים ובינוניים.

המשך לקרוא

טיפים לעסקים בשני משפטים - חלק 3

איך להשתמש בסדרת הטיפים בשני משפטים? קראו טיפ אחד, ורשמו לעצמכם action item - מה היישום הקטן והפשוט שאתם יכולים לעשות עם הטיפ הזה בעסק שלכם. שלבו את זה בעשייה וכך תוכלו להתקדם צעד קטן מדי שבוע בעסק שלכם.

המשך לקרוא

טיפים לעסקים בשני משפטים - רגשות

הקמה וניהול עסק דורשים מיומנויות אישיותיות ובינאישיות שמאפשרות התמודדות עם מצבים מורכבים, כגון: דחיית סיפוקים, התמודדות עם כשלונות, התמודדות עם לקוחות ועובדים באופן אפקטיבי. להלן מספר התייחסויות לנושא מורכב זה.

המשך לקרוא

איך להשתמש נכון בשירותיו של יועץ עסקי

רבים פונים לייעוץ עסקי אך אינם מנצלים את ההשקעה שלהם בייעוץ, שמתבטאת בכסף ובזמן בצורה נכונה. במאמר להלן מופיעים כמה כללי התנהלות חשובים כדי שתוכלו להפיק את המרב מתהליך ייעוץ עסקי.

המשך לקרוא

איך לבחור מקצוע או תחום עיסוק

מגוון אפשרויות הלימודים המוצעות כיום על ידי האוניברסיטאות והמכללות הוא עצום וזה רק הופך את קבלת ההחלטה באיזה כיוון לבחור למורכבת מאד. בחירת המקצוע, מגיעה לאחר שבמהלך הלימוד בבית הספר לא עברנו תהליך של מיקוד והכוונה לפיתוח של הכישורים הבולטים שלנו, להיפך, קיבלנו השכלה רחבה שכוללת נושאים מתחומי המדע, מדעי החברה, מקצועות הומאניים. עד שאנחנו מסיימים את לימודינו בבית הספר, אנחנו כבר לא זוכרים במה אנחנו מוכשרים ובאיזה מקצוע אנחנו רוצים לעסוק.

המשך לקרוא

ביצוע שינוי קריירה בצורה מושכלת

כאשר אדם מוצא את עצמו בהתבטות כאשר הוא נמצא מספר שנים בתוך הקריירה שלו, הדבר יכול להתבטא במצוקה רבה. השלב של התלבטות האם בחרנו נכון הוא שלב התפתחותי טבעי שכל אחד עובר אותו מידה זו או אחרת. אם אתם מוצאים את עצמכם "תקועים" בשלב הזה ולא מתקדמים, זה הזמן לעשות משהו כדי לשנות את זה.

המשך לקרוא

להכיר את עולם העבודה: בדרך לבחירת מקצוע

מגוון האפשרויות שקיים היום בעולם העבודה מחייב אותנו לקבל החלטה שתמיד תהיה מתסכלת. כאשר אנחנו בוחרים באפשרות אחת אנחנו מוותרים על כל כך הרבה אפשרויות אחרות. אבל מה יש שם בחוץ בעולם העבודה? חשוב להכיר לפני שאנחנו מחליטים באיזה כיוון ללכת.

המשך לקרוא

Five Rules Concerning Feedback to Your Employees

חמישה כללים למתן משוב לעובדים בעסק הקטן. מתן משוב הנה פעילות חשובה גם למנהל וגם לעובד. זוהי פעילות מסוג "צריך לעשות כי זה חשוב" והיא חשובה ביותר אף שהיא מורכבת ולא תמיד נעימה לשני הצדדים.

המשך לקרוא

There is a lot that Can be Done to "Lower the Flames" of Conflicts in the Workplace

סכסוכים במקום העבודה פוגעים גם באווירה וגם ברווחיות. הגדרות תפקיד, חלוקת העבודה, בניית נהלים ובניית הסכמות על ידי גורם חיצוני וניטראלי עוזרת לטיפול בבעיות הנ"ל.

המשך לקרוא